Події

Міліція затримала трьох мешканців Житомирської області за підозрою у торгівлі вибухівкою

30 November 2006, 18:06

Близько 16 години 28 листопада на 36 кілометрі автодороги Довбиш-Романів поблизу смт.Романів Житомирської області було проведено оперативну закупівлю 1980 грам речовини сірого кольору за 6000 грн. у 30-річного жителя смт.Миропіль Романівського району, прапорщика Збройних Сил України. 27 листопада в смт. Романів, відбулась попередня зустріч та визначено час і місце продажу - купівлю 1,5 кг вибухівки за 1500 доларів США.

Після отримання грошей та передачі вибухівки „продавця” було затримано. На місці події також затримано двох інших учасників злочинної групи: 30 та 28-річних жителів смт.Романів, один з яких раніше судимий. Саме він і був власником авто, на якому учасники групи прибули для здійснення угоди з продажу вибухівки.

Відповідно до експертної довідки НДЕКЦ УМВС України в Житомирській області вилучена речовина є пластичною бризантною вибуховою речовиною на основі гексогену (пластиту).

За вказаним фактом 28 листопада 2006 року слідчим відділом Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

У даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на перевірку причетності затриманих до скоєння інших злочинів, подальше документування злочинної діяльності вказаної групи, встановлення інших її учасників, а також каналів надходження вибухівки.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі