Україна

Кендзьор допускає, що Янукович полетів до Москви, а не до Барселони

8 May 2007, 12:59

Народний депутат V скликання Ярослав Кендзьор заявив, що є велика ймовірність того, що Янукович полетів не до Барселони, а до Москви, аби узгодити з очільниками Кремля подальші кроки "російського сценарію". Про це він повідомив в інтерв’ю сайту RAZOM.

“Дивно, що аби підлікувати давню травму коліна, треба їхати так далеко. Я переконаний, що у Києві є фахівці, які б могли йому допомогти”, - зауважив він.

“Летіти закордон, коли вирішується по суті доля держави, коли в розпалі переговори між політичними силами, коли засідає робоча група щодо дострокових виборів - виглядає безглуздо”, - наголосив Кендзьор.

“Я неодмінно просив би журналістів провести розслідування таких фактів”, - додав він.

“Не виключаю, що Янукович полетів у Москву домовлятися про російський сценарій. Хоча можна було б зробити простіше, заявити, що він їде в Москву лікуватися, а заодно отримати інструкції, як діяти далі”, – підкреслив народний депутат.

Кендзьор вважає, що Москві дуже не до вподоби те, що зараз відбувається в Україні, тобто нормалізація стосунків та врегулювання політичної кризи через дострокові вибори. “Кремль неодмінно буде намагатися втручатися в наші справи і нав’язати нам інший сценарій виходу з політичної кризи”, - наголосив Ярослав Кендзьор.

http://www.razom.org.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі