Економіка

Новоград-Волинський «Церсаніт» планують запустити в листопаді

14 May 2007, 11:11

11 травня 2007 року народний депутат України Павло Жебрівський провів робочу зустріч з керівництвом компанії «Церсаніт».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації НУ.

На зустрічі були присутні: голова наглядової ради компанії «Церсаніт» Артур Клочко та директор фірми «Церсаніт – Україна» Кшиштов Талєр. З української сторони були присутні голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко та голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Микола Іванюк.

На зустрічі були розглянуті проблемні питання, які турбують інвесторів, зокрема взаємодія з місцевими контролюючими органами, питання своєчасного проходження дозвільних процедур. Зі свого боку, українська сторона відзначила важливість своєчасного запуску виробництва. Представники виконавчої влади запевнили, що сприятимуть усуненню зайвих бюрократичних процедур на шляху реалізації найбільшого в області інвестиційного проекту. Водночас було наголошено на необхідності безумовного дотримання інвестором усіх діючих норм  будівництва та виробництва.

Цей інвестиційний проект у сумі у 100 млн. євро із створенням 1400 робочих місць, започаткований за безпосередньою участю П.Жебрівського ще на посаді голови ОДА, є найбільшим в області і повинен стати, за його словами, інвестиційною візитною карткою області, прикладом для інших інвесторів.

За підсумками обговорення прийнято рішення провести 21 травня робочу нараду з представниками дозвільних та контролюючих установ обласного та районного рівня. Мета: забезпечення пуску об’єкта в листопаді і випуску першої партії продукції в цьому році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі