Україна

Кравчук піде в список до Януковича через футбол?

21 May 2007, 09:34

Перший президент України, член СДПУ(о) Леонід Кравчук не виключає своєї участі в списку Партії регіонів на дострокових виборах до Верховної Ради.

Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу, показаному в неділю.

"Я міг би розглянути це питання в залежності від того, яка там моя роль. Є багато моментів. Щоб я був причетний, щоб хоча б одним оком подивитися на той список, з ким доведеться працювати", - зазначив Кравчук.

Він підкреслив, що з повагою ставиться до політиків з Партії регіонів, зокрема до Віктора Януковича, Миколи Азарова, Раїси Богатирьової та Рината Ахметова.

"Я беру тільки один промовистий факт - футбол. Те, що зробив Ринат для "Шахтаря", для розвитку українського футболу, з ним може змагатися тільки Григорій Суркіс, більше ніхто. І те, що вони будують стадіон за 300 млн. доларів, один із кращих в Європі, я до таких людей ставлюся з величезною повагою", - аргументував своє ставлення Кравчук.

Водночас Кравчук заявив, що не вступатиме до Партії регіонів. "Я міг би розглянути питання про участь у списку, але не в партії. Не тому що я проти Партії регіонів, а тому, що на мою історію двох партій достатньо – Комуністичної і СДПУ(о)", - пояснив він.

Разом з тим, Кравчук переконаний, що СДПУ(о) не має йти на дострокові вибори самостійно, оскільки це "не є розумно і доцільно". "У складі блоку – це друге питання. Поки що це питання не розглядалося", - додав він.

Українська правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі