Економіка

На Житомирщині упроваджують електроопалення

4 December 2006, 16:08

Виступаючи, як уже повідомляв Житомир.info, 30 листопада на позачерговій сесії Житомирської обласної ради зі звітом про виконання облдержадміністрацією делегованих їй повноважень, губернатор Юрій Андрійчук поінформував депутатів про застосування на Житомирщині електричного опалення житлових та службових приміщень.

Зокрема, виконується прийняте обласною державною адміністрацією рішення щодо підведення мереж для забезпечення електричним опаленням багатоповерхових будинків селищ Володарська-Волинського та Нової Борової, загальною вартістю 4,7 млн. гривень. На даний час освоєно 1,2 млн. гривень, з них 950 тис. грн. з державного та обласного бюджетів, та 280 тис. грн. спонсорської допомоги ВАТ «Житомиробленерго». Звернення облдержадміністрації з цього питання було підтримано Урядом, і на ці цілі вже виділено 3 млн. гривень, які знаходяться в обласному фінуправлінні.

У подальшому, на виконання розпорядження Прем’єр-міністра, опрацьовується питання монтажу електричного опалення на будівництві школи у селі Яроповичі Андрушівського району та ряду об’єктів Володарсько-Волинського району.

Завершена робота по облаштуванню електричним опаленням приміщення Держказначейства у місті Бердичеві.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі