Україна

Быть «грозе». «Пора» срочно стягивает своих сторонников в Киев

25 May 2007, 10:38

Учитывая беспрецедентные обстоятельства с преступным использованием подразделений МВД против украинского народа и легитимных органов государственной власти, Гражданская партия «Пора» обращается ко всем своим членам и сторонникам: срочно прибыть в Киев для обеспечения гражданской поддержки мероприятий направленных на стабилизацию общественно-политической ситуации – введение чрезвычайной ситуации. Об этом «Фразе» сообщили в пресс-службе партии.
«У зв’язку з цим, «ПОРА» оголошує національну мобілізацію громадян для захисту суверенітету і державності та реалізації Антикризового Плану Заходів.
Окремо ГП «ПОРА» заявляє про всіляку підтримку дій Міністра Оборони України Анатолія Гриценка та пропонує передати йому координацію дій всіх силових структур на період до завершення Надзвичайного Стану.
«ПОРА» звертається до депутатів і лідерів Партії Регіонів України з закликом виявити державну позицію: - засудити діяльність КПУ та СПУ; ліквідувати власну фракцію у Верховній Раді; відмежуватися від провокаторів та ворогів України і підтримати процес суспільної стабілізації і проведення дострокових виборів згідно з рішенням Президента України.
«ПОРА» заявляє, що прийшов вирішальний час для битви за Українську Державу», - говорится в сообщении.

«Фраза»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі