Економіка

У Житомирі випускатимуть автобуси?

5 December 2006, 12:20

Основою інвестиційної діяльності Житомирської обласної державної адміністрації є Програма на 2006-2010 роки, в рамках якої і проводиться робота по формуванню регіональної інвестиційної політики.

Про це сказав 30 листопада на позачерговій сесії Житомирської облради під час свого звіту про виконану роботу голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Андрійчук.

Проведена робота, зауважив він, дає відповідні результати. Зокрема, як сказано в доповіді, „лише у ІІІ кварталі цього року вдалося залучити 333 млн. гривень інвестицій в основний капітал та 19 млн. дол. США іноземного капіталу”.

Губернатор назвав плідною співпрацю з польською компанією «Церсаніт», ТОВ «Валки-ільменіт», ДП «ПРЕМДОР-Україна», ДП «Євроголд-Індестріз ЛТД», ЗАТ «Інтертайл» та іншими.

Є також чимало проектів, які, за словами Андрійчука, знаходяться на стадії обговорення; зокрема, з чехами щодо можливого випуску автобусів на базі Житомирського ремонтно-механічного заводу, з німцями щодо налагодження у місті Коростені випуску ДВП, з австрійцями по створенню підприємства з виробництва пластмасової тари, з італійцями по виробництву промислового холодильного обладнання.

Нещодавно Радою Прикордонного Співробітництва «Дніпро» прийнято рішення про включення нашої області до цього об’єднання, що дозволить, на думку Ю. Андрійчука, вивести відносини з прикордонними областями республіки Білорусь та окремими регіонами Росії на якісно новий рівень.

Також  губернатор Житомирщини, після нещодавньої зустрічі з делегацією Імеретинського краю Грузії, сподівається на початок тісної та взаємовигідної співпраці Житомирської області з цією країною.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі