Події

Не пропусти! Сергій Жадан та гурт «Собаки в космосі» в Житомирі

26 листопада 2008, 10:29

28 листопада (пятниця) МА «Арт-Вертеп» представляє новий літературно-музичний проект «Спортивний клуб армії» . Прес-конференція для регіональних ЗМІ  та презентація нового альбому відбудуться о 14.00 в книгарні «Книгоманія»  торгівельного комплексу «Біла Ворона».

Проект «Спортивний клуб армії» виник восени минулого року, внаслідок співпраці харківського письменника Сергія Жадана та популярної харківської ска-групи «Собаки в космосі». Проект поєднує в собі музику ска, реггі та панк із поетичними текстами. Минулого року проект було представлено в Харкові (клуб «Черчіль», фестиваль «Харківська барикада») та Києві (кіно-клуб Києво-Могилянської академії), а навесні 2008-го – в містах Польщі (Люблін, Варшава, Краків) та на фестивалі «День незалежності з Махном» (Гуляй Поле). Природнім результатом цієї співпраці виявився запис повноцінного аудіоальбому, куди ввійшли сім треків поюс відеоролики з концертних виступів проекту. Диск випускається мистецькою аґенцією «Арт-Вертеп» (м. Дніпропетровськ) за підтримки мистецького об’єднання «Остання барикада» (м.Київ) та видавництва «Фоліо» (м. Харків).

Промоційний тур на підтримку альбому вже розпочався і включає в себе виступи в Києві,  Дніпропетровську, Чернігові, Донецьку, Харкові, Луцьку, Львові та інших містах України. До Житомира хлопці завітають 28 листопада і о 20.00  дадуть концерт в одному з найкращих закладів міста, а саме в розважальному комплексі ФОК, який підтримав ініціативу і виступив генеральним спонсором житомирської акції.

Спілкування з пресою а також з усіма шанувальниками творчості Сергія Жадана розпочнеться о 14.00 в найкращій книжковій крамниці міста «Книгоманія», яка розташована по вул.Московській 24-б в приміщенні торгівельного комплексу «Біла Ворона».

Житомир.info

Матеріали по темі