Спорт

Спорт на Житомирщині буде ліцензуватися...

6 December 2006, 10:56

За повідомленням прес-служби Житомирської облдержадміністрації, в області працюють 39 суб’єктів господарювання, які надають послуги у сфері фізичної культури і спорту, і лише 8 з них мають відповідну ліцензію. 18 організацій наразі лише готують відповідні документи, а керівники ще 13 таких організацій „просто ігнорують законодавчі акти, не з’являються на наради у відділи з питань фізичної культури і спорту, продовжують надавати послуги без відповідного на те дозволу”.

У зв’язку з цим,  зазначає прес-служба Житомирської ОДА, „мають місце випадки, коли під назвою спортивних клубів витончено діють порушники кримінального характеру, працюють «псевдофахівці», які проводять заняття з певних видів рухової активності, не маючи ні відповідної фізичної, ні теоретичної підготовки, а також необхідної кваліфікації. У практику впроваджуються сумнівні програми і системи, які пов’язані нерідко з небезпекою для здоров’я для людей, передусім дітей. Для занять використовуються приміщення, які не відповідають спортивним та санітарно-гігієнічним нормам”.

Отож, як сказано в повідомленні прес-служби, для подолання вказаних негативних тенденцій у наданні населенню фізкультурно-спортивних  послуг, недопущення випадків безліцензійної діяльності, надання консультаційної допомоги у підготовці відповідних документів для отримання ліцензій суб’єктами господарювання в області створено координаційну раду з питань ліцензування фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності, до складу якої увійшли фахівці даної галузі та представники контролюючих органів державної влади.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі