Події

Житомирська область: у селі, де живцем загинули троє малюків – нові жертви

15 січня 2009, 14:24

14 січня в день великого православного свята по області сталося сім пожеж. У вогні і диму загинуло 5 осіб! У с. Корощине Олевського району, в тому самому, де другого січня сталася жахлива подія – через пожежу загинуло троє діточок, знову трагедія!

У старенькому будиночку  Харипончуків, який був побудований більш ніж піввіку тому з дерев’яних брусів, була така ж стара піч. Господарі через поважний вік, обом більше 80 років, ретельно слідкувати за справністю грубки не були спроможні. Діти жили та працювали в районному центрі, допомагали батькам, але до пічки руки не доходили. Тієї ночі жіночка встала, щоб у печі поворушити вугілля та підкласти дров. Чи то руки не слухалися пенсіонерку, чи то її неуважність завадила, але вогонь вирвався на зовні і швидко став поширювався. Старенька подужати його не змогла. Полум’я відрізало її від кімнати, де спав чоловік. Ще залишався шанс врятуватися самій та покликати на допомогу, але отруєний чадний газ та язики вогню настигли жінку біля виходу.

Близько першої години ночі сусіди прокинулися від світла та шуму пожежі. Насамперед побігли рятувати людей, але в палаючий будинок попасти було вже не можливо. Тоді по стільниковому телефону викликали пожежних. Через декілька хвилин вони прибули до місця події. Вогонь перебороли за три години, але від будиночка зосталися лише стіни. Тіла господарів сильно обгоріли. Так, вже вдруге за цей рік в мальовниче село Корощине, що на Олевщіне прийшло горе, повідомляє Сергій Уланов, прес-служба ГУ МНС України в Житомирській області.

Крім того, в Брусилові згорів дах та обладнання цеху розливу безалкогольних напоїв. Розміри цеху 1200 кв.м. Пожежа почалася о сьомій ранку. На гасіння були залучені три бойових пожежних розрахунки. 7 годин знадобилося вогнеборцями, щоб приборкати полум’я! На щастя, люди не постраждали. Щоб встановити причини пожежі, на місці пригоди працюють пожежні інспектори-дізнавачі. 

Житомир.info

Матеріали по темі