Суспільство

Порятунок дитячих життів – справа надійних рук

7 December 2006, 16:18

ПриватБанк і Благодійний Фонд «Сподіваюсь і вірю» передадуть гроші дітям, хворим на рак.

Щотижня в Україні вмирає 10 дітей з онкологічними захворюваннями. Вилікувати вдається лише половину хворих малюків... Ці страшні цифри могли б бути іншими: на думку медиків, чотирьох із цих десяти дітей можна встигнути врятувати, а відсоток дітей, які перемогли страшну хворобу, міг би зрости до 70. Але все це – за умови лікування дорогими препаратами, які можуть дозволити собі далеко не всі сім'ї та не всі клініки.

«Гроші повинні мати місію. Високу мету. Благородне завдання. Лише тоді вони набувають істинного змісту. Вони повинні не просто безцільно розмножуватися, збільшуватися, рости, а працювати на благо, в ім'я життя, на користь тих, хто потребує підтримки і допомоги. Лише тоді їх нарощування стає виправданим». – Такими простими і зрозумілими кожному словами презентував нову благодійну програму Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет.

Така ж проста і зрозуміла й назва цієї програми – «Врятуй життя!». Без зайвих слів, без рекламних хитрощів звернулися банкіри до кожного, хто не байдужий до порятунку маленьких життів, яким так потрібна підтримка навколишнього світу. Суть акції також нехитра: щоразу, коли хто-небудь із клієнтів розплачується в торговельно-сервісній мережі пластиковою карткою ПриватБанку, ПриватБанк перераховує на благодійний рахунок 10 копійок зі свого прибутку. Ця цифра мала лише на перший погляд, але якщо порахувати, що в середньому протягом місяця за картками ПриватБанку здійснюється близько мільйона транзакцій, а акція триватиме упродовж двох місяців, – грудень 2006 – січень 2007, – то простим множенням вийде сума досить відчутна. «Ми впевнені, на наш заклик відгукнеться більшість наших клієнтів, осторонь не залишиться ніхто, – говорить Олександр Дубілет. – За підсумками акції ми плануємо перерахувати на рахунок Фонду не менше двохсот тисяч гривень, а за допомогою наших клієнтів ця сума може стати набагато, набагато більшою».

Банкіри не просто вирішили допомогти дітям, хворим на рак, і переказати їм грошові кошти, але й залучити до вирішення проблеми якомога більше людей – щоб кожен прийняв цю проблему як свою, щоб ніхто не залишався осторонь.

«Щоразу, коли ви стоятимете в магазині і будете вирішувати – розплатитися вам готівкою або карткою, подумайте про те, що чим більше разів ви скористаєтеся своїм «пластиковим гаманцем», тим більше грошей зі свого прибутку перерахує банк на користь хворих дітей, і тим більше дитячих життів нам вдасться врятувати», – говорить виконавчий директор Фонду «Сподіваюсь і вірю» Владислав Касаткін.

Ще один спосіб допомогти онкохворим дітям, запропонований банкірами, – це перерахування пожертвувань на рахунок Фонду «Сподіваюсь і вірю» зі своєї пластикової картки в будь-якому банкоматі ПриватБанку. Збір пожертвувань через банкоматну мережу триває ще з травня цього року, і за цей період клієнтами на користь хворих дітей банку було пожертвувано понад 100 тисяч гривень.

Ці кошти були передані як окремим сім'ям, що зіткнулися зі страшною бідою, яку не можна подолати поодинці, так і різним клінікам та медичним центрам, що борються за порятунок маленьких життів. Двадцять сімей із різних куточків України завдяки клієнтам ПриватБанку отримали істотну матеріальну підтримку. Більше тисячі необхідних для лікування дітей оригінальних ліній для інфузійних насосів (системи FMS) було передано в дитяче відділення Київського Інституту онкології, відділення онкогематології дитячої обласної лікарні Одеси, дитяче відділення онкогематології Луганська і дитяче відділення онкогематології  Дніпропетровська. Дитяче відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні Києва завдяки благодійним внескам змогло придбати такий необхідний хворим ізотонічний розчин, а Українська дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» – так звані сети (прилади, призначені для одержання тромбоконцентрату) для батьків дітей, які проходять лікування.

За весь час акції пожертвування через банкомати і відділення ПриватБанку здійснили близько шести тисяч чоловік. Здійснити пожертвування також можна в будь-якому відділенні ПриватБанку (МФО 300711, свідоцтво № 33777790), перерахувавши гроші на р/р 26002052702047, одержувач – Благодійний Фонд «Сподіваюсь і вірю».

 «Кожному з тих, хто зробив добру справу, вона неодмінно повернеться сторицею, – упевнений голова правління Благодійного Фонду «Сподіваюсь і вірю» Сергій Оренчак. – Ми вдячні всім, хто зробив благодійний внесок! Хай навіть це сума, яка вам здається крихітною, усього кілька гривень – повірте, ці гроші крапля по краплі зберуться в один величезний океан людської доброти, великодушності, щедрості…».

Коли йдеться про продовження – про порятунок маленького життя, що опинилося на краю прірви, дуже хочеться, щоб поруч у потрібний момент були сильні, надійні, чесні руки, які не дадуть цьому життю обірватися. І як добре, що діти, які зіткнулися з однією з найстрашніших хвороб, знайшли підтримку і опору в особі не просто двох надійних організацій – Благодійного Фонду «Сподіваюсь і вірю» та ПриватБанку – але й мільйонів жителів України, які напевно не залишаться осторонь, відгукнувшись на  заклик – «Врятуй життя!».

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі