Суспільство

У Житомирі відбулася презентація проекту створення та будівництва „Дитячої лікарні майбутнього в Києві”

7 December 2006, 18:04

5 грудня у Житомирі представники Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000”, Головою Наглядової ради якого є дружина Президента України Катерина Ющенко, представили проект створення та будівництва „Дитячої лікарні майбутнього в Києві”. Презентація проекту відбулася в рамках великого промоційного туру, метою якого є представлення проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво.

Голова правління Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” Олександр Максимчук, інші представники Фонду під час зустрічі в Житомирській обласній дитячій лікарні розповіли провідним медичним спеціалістам області про цей найбільший благодійний проект в історії України. Створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини („Дитячої лікарні майбутнього в Києві”) передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 року №722 та 17-м пунктом Універсалу національної єдності. Планується, що він буде надавати допомогу дітям усієї нашої країни, котрі сьогодні вимушені стояти в черзі на лікування за кордоном, або потребують складних хірургічних втручань. „Дитяча лікарня майбутнього в Києві” має стати сучасним дитячим закладом європейського рівня, де в лікувальному процесі будуть задіяні високі технології, найкращі спеціалісти та інтелектуальні ресурси медичної галузі. Лікарня матиме 250 ліжок, 110 з них мають бути у відділенні онкологічних та онкогематологічних захворювань. Орієнтовна вартість цього проекту 600 мільйонів гривень. Передбачено, що це будуть кошти вітчизняних та іноземних благодійників. Капсулу в фундамент цієї лікарні було закладено навесні цього року на території клінічної лікарні „Феофанія” в Києві. Медичний заклад має бути побудований за три роки.

З великою увагою столичні гості вислухали думки, пропозиції, зауваження щодо проекту начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Толстанова, головного лікаря обласної дитячої лікарні Валерія Марченка, інших провідних медичних спеціалістів області, які будуть враховані і використані в ході його реалізації.

Затим відбулася прес-конференція голови правління Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” Олександра Максимчука, ведучих телеканалів „1+1”, ІСТV, „Новий канал” Марічки Падалко, Ігоря Мірошниченка, Оксани Гутцайт для представників місцевих і регіональних засобів масової інформації. Йшлося передусім про внесок у благородну гуманну справу редакційних колективів, їх співпрацю з Фондом „Україна 3000”.

Представники Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” зустрілися також з бізнесменами області і представили їм проект створення та будівництва „Дитячої лікарні майбутнього в Києві”.

До 17 грудня презентація Міжнародним благодійним фондом „Україна 3000” проекту створення та будівництва „Дитячої лікарні майбутнього в Києві” має відбутися в усіх обласних центрах України.

МБФ „Україна 3000” спільно з Фондом сприяння розвитку Національного художнього музею України та Українським центром розвитку музейної справи ініціював ще один масштабний благодійний проект, який передбачає безкоштовне розповсюдження серед 180 бібліотек країни комплекту книжок з історії та мистецтва України. В рамках цього проекту цього ж дня відбулася Акція безкоштовної передачі книжок бібліотекам області. Комплекти, до яких увійшли загальний альбом колекції Національного художнього музею України, альбом українського іконопису XI-XIX століть, каталог-альбом виставки „Український портрет XVI-XVIII ст.”, колекція творів українського мистецтва XIX- початку XX століття, колекція творів українського мистецтва XX- початку XXI століття, альбом, присвячений життю та творчості Олександра Мурашка (1875-1919), а також збірку наукових праць з археології „Готи і Рим” одержали Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека і бібліотека Житомирського університету імені Івана Франка.”

 

Прес-служба облдержадміністрації.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі