Україна

Ющенко піднявся на рейтингу Тимошенко

16 June 2007, 07:24

32,9% українців готові підтримати прем’єр-міністра Віктора Януковича на президентських виборах.

Про це свідчать оприлюднені сьогодні на прес-конференції в УНІАН результати дослідження, проведеного соціологічною службою "Український барометр".

При цьому, рейтинги двох інших провідних політиків за останні 2 місяці практично зрівнялись: так, чинного Президента Віктора Ющенка підтримують 16,6% виборців, 16,5% готові проголосувати за Юлію Тимошенко.

Керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи на прес-конференції коливання рейтингів політиків, відзначив взаємозв’язок між падінням рейтингу Юлії Тимошенко та зростанням рейтингу Віктора Ющенка, яке соціологи пов’язують з рішенням президента розпустити Верховну Раду.

Також, за словами політолога, певне падіння рейтингів Тимошенко соціологи пов’язують з її тимчасовим зникненням з політичної арени протягом останнього періоду, тобто так званим "виходом з політичного контексту".

За даними дослідження, лідера комуністів Петра Симоненка підтримують 3,4%, голову ПСПУ Наталію Вітренко – 3,2%. За Юрія Луценка готові віддати свої голоси 2,9%, за Володимира Литвина – 2,2%, за Олександра Мороза – 1,9% виборців.

Водночас, проти всіх виступають 3,5%, не визначились – 12,7% опитаних.

Опитування проводилось соціологічною службою "Український барометр" з 19 по 28 травня, було опитано 2009 респондентів в усіх регіонах України, похибка вибірки становить 2,5%.

www.pravda.com.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі