Суспільство

На Житомирщині будуть проведені показові заняття по тактичній підготовці з аеромобільною ротою 95 окремої аеромобільної бригади

8 December 2006, 08:04

8 грудня напередодні Дня Сухопутних військ Збройних Сил України,який відзначається 12 грудня, на 240 загальновійськовому полігоні будуть проведені показові заняття з тактичної підготовки з аеромобільною ротою 13 окремого аеромобільного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади 8 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, - повідомляє прес-служба Міноборони.

Тема занять - аеромобільна рота у складі аеромобільного загону в ході проведення аеромобільно -ударних дій по знищенню незаконно створених збройних формувань. Під час показового заняття планується удосконалити навички і вміння командирів в організації бою і управлінні підрозділами під час виконання бойових завдань, досягти злагоджених дій роти під час ведення аеромобільно-ударних дій, а також виховати у особового складу високі психологічні якості та фізичну витривалість під час виконання завдань.В ході занять перед учасниками буде поставлено низку питань: організація аеромобільно-ударних дій по знищенню незаконно створених збройних формувань, десантування та знищення противника на майданчику приземлення. Вихід в пункт збору, уточнення бойових завдань на місцевості, організація розвідки. Висадка особового складу з вертольотів, уточнення завдання на місцевості. Висування на рубіж переходу в атаку, атака, захоплення і знищення об'єкта.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі