Події

В Житомирській області пенсіонерка поповнила рахунок мобільним шахраям на 2000 гривень

12 лютого 2009, 15:46

11 лютого близько 11 години в оселі 59-річної жительки м. Житомира задзвонив телефон. Жінка взяла слухавку й почула голос чоловіка, нібито сина. Він проживає в іншій області, то ж є не таким уже й частим гостем. Голос у трубці, назвавши її мамою, повідомив, що зараз з нею поговорять. Розмову продовжив уже хтось інший, який сказав, що син затриманий працівниками міліції, а для того, щоб його відпустили, слід перерахувати 2 тисячі 100 гривень на такий-то номер мобільного телефону. Схвильована неприємною новиною жінка, особливо, на жаль, не роздумуючи, відразу кинулась до найближчого магазину купувати картки поповнення рахунку.

Лише після другого дзвінка невідомих, коли, набравшись нахабства, вони стали вимагати ще півтори тисячі гривень. Жінка запідозрили недобре. І тільки тепер подумала зателефонувати синові на роботу. Коли здивований чоловік, відповів, що вперше чує про міліцію, пенсіонерка зрозуміла, що її ошукано. І, звичайно, звернулась до…  райвідділу міліції. 

Про це повідомляє Алла Ващенко, прес-служба ВЗГ УМВС України в Житомирській області. 

            Такий спосіб ошуканства є новим для нашої області, однак, ніхто не може гарантувати, що цей випадок стане єдиним. Тож шановні, запам’ятайте самі та поясніть своїм батькам, які самотньо проживають,  що шахраї використовують будь-які способи, аби встановити контакт і таким чином отримати можливість вплинути на свідомість людини, особливо літньої, з єдиною метою - отримати від цього користь. Любителі легкої наживи можуть зайти до оселі або ж зателефонувати, а потім змусити події розвиватись за їх сценарієм.

У разі виникнення непередбачуваних обставин негайно звертайтесь за допомогою до сусідів, дільничного інспектора, до міліції або інших офіційних органів.

Житомир.info

 

Матеріали по темі