Події

В Житомирской области задержали 47-летнего рецидивиста, который в своей квартире изготовлял и распространял наркотики

13 лютого 2009, 15:14

47-річний житель Новограду-Волинського майже частину свого життя провів у місцях позбавлення волі за злочини пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Чоловік сам вживав наркотичні засоби та займався реалізацією. В 2005 році його було засуджено до двох з половиною років позбавлення волі. Не минуло й трьох місяців, як Віктор (ім’я змінено) звільнився. Але за той час, який чоловік провів за ґратами належних висновків він для себе так і не зробив, а практично одразу продовжив займатися виготовленням та розповсюдженням наркотиків.

4 лютого він був затриманий оперативниками сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Новоград-Волинського МВ УМВС у власній квартирі під час виготовлення ним наркотичного засобу ацетильованого опію (ширки).

Про це Житомир.info повідомила пресс-служба Новоград-Волинської міськради.

В приміщенні кухні на газові плиті стояв бідон з макової соломкою, в якому «кипів» процес виготовлення смертельного наркотику. На столі та підлозі знаходились пляшки з розчинниками, приладдя для виготовлення наркотичного засобу, а саме: трубка, вата, тампон з бинту вимочений рідиною темно-коричневого кольору з різким запахом розчинника. При подальшому огляді домоволодіння був виявлений та вилучений інший посуд: каструля, в якому Віктор зберігав виготовлений ним наркотичний засіб та сировину – макову соломку, а також сито, за допомогою якого, затриманий проціджував виготовлену отруту.

Вилучені речові докази направлені до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Житомирській обл. для проведення спеціалізованої експертизи. Наразі правоохоронці проводять перевірку за двома статтям кримінального кодексу України: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів чи збут та організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів.

Житомир.info

Матеріали по темі