Події

В Бердичеве начальник милиции поймал преступную банду, которая "бомбила" квартиры. ФОТОрепортаж

15 квітня 2009, 11:30

Як потрібно злодіїв ловити — показав колегам начальник Бердичівського міськвідділу міліції. Юрій Олефір особисто вистежив групу чоловіків, які напередодні обчистили будинок на м'ясокомбінаті. Крадії якраз перевозили чуже майно.

До помешкання на Спартаківській спритники потрапили, розбивши скло у ванній кімнаті. Злодії винесли із хати комп'ютер, телевізор, DVD-програвач, та чотири мобільні телефони, а з сараю - мопед, мотоцикл і візок. На ньому чоловіки перевезли вкрадене до доми одного із учасників злочину, а вранці, спакувавши у мішки, - несли продавати мешканцеві Гришківець.

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/5397.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/5398.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/5399.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/5400.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/5401.full.image.jpg

Микола, затриманий: “Це мені знайомий запропонував купити по низким цінам. Я думав, він своє майно продає”.

Микола вже мав проблеми з законом. Чоловіка судили за крадіжку майна. Вдома у нього знайшли телевізор, який увечері зник на Спартаківській. А на подвір'ї — програвач, системний блок від комп'ютера та транспортні засоби. А на горищі іншого учасника групи міліціонери вилучили монітор та мобільні телефони, - повідомляє ТРК ВІК

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: “Зараз перевіряється причетність цих осіб до інших аналогічних злочинів”

Міліція застерігає: у місті зростає кількість квартирних крадіжок. Через це правоохоронці просять мешканців бути пильними і радять захистити своє житло, підключивши його на пульт охоронної фірми.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі