Суспільство

Міністр оборони України нагородив військовослужбовців "УкрПолбату"

13 December 2006, 12:57
 

За повідомленням Міноборони України, 12 грудня в рамках візиту до автономної провінції Косове (Республіка Сербія) Міністр оборони України Анатолій Гриценко відвідав на американській військовій базі "Bondsteel" розташування національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат".

За особисту мужність і відвагу, зразкове виконання військового обов'язку, самовіддані дії, виявлені під час виконання миротворчих завдань Міністр оборони України Анатолій Гриценко нагородив велику групу українських і польських військовослужбовців "УкрПолбату" відзнаками військового відомства

"Доблесть і Честь", "Знак пошани" та "Воїн-миротворець".

Національний контингент спільного українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат" виконує завдання у складі Міжнародних сил з підтримання миру у Косовому з 1 вересня 1999 року.

На сьогодні чисельність українського миротворчого контингенту у складі багатонаціональної тактичної групи "Схід" сил КФОРстановить 179 військових.

Основу миротворчого підрозділу, який зараз виконує місію на Балканах, складає 1-й батальйон 30-ї Гвардійської окремої механізованої бригади, що дислокується у Новограді-Волинському на Житомирщині.

Сьогодні, 13 грудня, Міністр оборони України Анатолій Гриценко відвідає базовий табір "Бреза" українського миротворчого контингенту, що знаходиться у населеному пункті Брезовиця муніципалітету Штрпце. Там керівник вітчизняного оборонного відомства ознайомиться із суспільно-політичною обстановкою у зоні відповідальності, ходом і умовами виконання завдань українськими миротворцями та зустрінеться з частиною особового складу "УкрПолбату", яка несе службу у зоні відповідальності.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі