Україна

Що робити з доларом? – поради члена Наглядової ради НБУ

20 May 2009, 15:21

Член Наглядової ради НБУ, народний депутат від групи "За Україну" Станіслав Аржевітін сказав власкору ЗІКу у кулуарах ВРУ, що, незважаючи на те, що криза в Україні продовжується, сьогодні, у День банкіра, є все ж таки подарунки банківським працівникам та клієнтам банків.

Найкращий подарунок банкірам, на думку Аржевітіна, зробили клієнти, і "перший мільярд гривень повернувся на депозит у банківську систему. Це є найкращим подарунком, бо є початком відновлення довіри до банківскьої системи".

НБУ отримав у подарунок те, що "Нацбанк вперше почав викуповувати валюту на міжбанківському валютному ринку. І нехай 70 млн - це небагато, але важливий сам процес, сама тенденція", - вважає Аржевітін.

Клієнти отримали подарунок у вигляді зміцнення гривні.

"Якщо ми повернемося до показника 7.20-7.00, то це буде свідчити про те, що у нас нормалізувалася ситуація у частині повернення кредитів".

Депутат має надію, що і ВРУ  зробить подарунок і проголосує законопроект 3585, який стоїть у порядку денному завтра.

Та у той же час Аржевітін не підтримує Прем’єра, яка говорить про те, що долари треба продавати .

"Зараз закликати здавати чи продавати – не на часі. Думаю, українці розуміють, що поки не відбудеться повна стабілізація, робити це оптом не потрібно. Але думаю, що і заява Прем’єр-міністра свідчить про те, що і купувати не потрібно, тому що, якщо ви сьогодні купуєте  за 7.8, а за кілька місяців стане 7.5,  то втрати є очевидними. Більше треба орієнтуватися, аби не купувати, а продавати треба ту частину, яка потрібна для обігових потреб. Наприклад, для розрахунків. Це, на мій погляд, чесна відповідь, аби наші українці не втрачали на кризі".

 

http://www.zik.com.ua/

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі