Під час оперативно-профілактичного відпрацювання с. Яруні Новоград-Волинського району Житомирської області оперативниками сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та карного розшуку був затриманий місцевий житель Ігор (ім’я змінено), в якого правоохоронці виявили та вилучили поліетиленовий пакет, частково наповнений наркозіллям - марихуаною.
22-річного молодика міліціонери спіймали «на гарячому». Хлопець «ловив кайф», ховаючись у рівчаку. Помітивши незнайомих, Ігор почав висипати «траву» у воду, проте встигнути знищити весь запас йому не вдалося.
За словами затриманого, отруту він приготував для себе сам, з коноплі, яку знайшов у цьому ж рівчаку. Як повідомив начальник сектору дізнання Сергій Парійчук, проти чоловіка порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 309 КК України. За незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркозасобів без мети збуту йому загрожує обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк.
За результатами оперативно-профілактичних заходів, трьох мешканців села притягнуто до адміністративної відповідальності за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення, на 10 осіб штрафи за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і появу у громадських місцях у п’яному вигляді.
Побували правоохоронці і в проблемних щодо виконання батьками обов’язків по вихованню дітей сім’ях, перевіряли підоблікових осіб. Також провели роз’яснювальну роботу з місцевими жителями, як діяти у випадках появи незнайомих у селі, як не стати жертвами злочину, роздали наочні матеріали, залишили візитівки.
Такі профілактичні заходи, за словами начальника міліції громадської безпеки Валерія Іскоростенського, сприяють попередженню вчинення таких правопорушень як насильство у сім’ї, виявленню та притягненню до відповідальності осіб, які займаються виготовленням і торгівлею самогоном, встановленню осіб, схильних до скоєння злочинів. Основна ж мета – знайомство з мешканцями та налагодження ефективної співпраці.
Як повідомив Валерій Павлович, профілактичні заходи такого характеру будуть проведені у кожному селі району найближчим часом. Про це повідомляє Анна Власюк, помічник начальника Новоград-Волинського МВ УМВС.



















