Суспільство

Благодійна акція «Подаруй дитині радість!»

14 December 2006, 14:09

За повідомленням офіційного веб-сайту Житомирської міськради, 15 грудня 2006 року об 11.00 год. на базі Житомирського спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Дитячі ясла-садочок-початкова школа» санаторного типу № 59 (адреса: вул. Войкова, 32) відбудеться благодійна акція «Подаруй дитині радість!» для вихованців закладу – дітей з особливими потребами, присвячена Дню Святого Миколая.
Організатор акції – Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби (м. Київ).
Мета акції - сприяти поліпшенню психологічного та фізичного здоров’я дітей з функціональними обмеженнями, їхній соціальній адаптації, самоактуалізації через творчість та спілкування, привернення уваги до проблем дітей з особливими потребами, поширення інформації, спрямованої на висвітлення цих проблем.

У рамках акції буде організовано:
- вручення навчально-виховному комплексу інгалятора для продовження лікування та КАРАОКЕ-центру для розвитку творчих здібностей вихованців закладу; 
- виступи колективів художньої самодіяльності Житомирського міського культурно-спортивного центру.
Усі учасники акції отримають цінні подарунки від Житомирської міської ради та Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі