Україна

За тиждень Луценко розпишеться з Тимошенко

18 July 2007, 15:10

.

“Документ дошліфовується, ймовірно, він буде підготовлений до скріплення підписами наступного тижня. Ця угода передбачає політичні зобов’язання сторін щодо створення коаліції у парламенті, обраному на позачергових виборах”, - сказав Балога, повідомляє прес-служба НУНС.

Він зазначив, що “Наша Україна” та БЮТ ще на початку року уклали договір про спільну опозиційну діяльність.

"Громадянський рух “Народна самооборона”, який органічно влився до табору демократичних сил, своєю активністю посилив наступальність опозиції... Два блоки рішуче і безкомпромісно підтримали ініціативу президента Віктора Ющенка про скасування депутатської недоторканності новообраним складом Верховної Ради. Таким чином, маємо спільну платформу для подальших дій”, - сказав Балога.

Водночас, за його словами, президент ставить демократичним силам значно масштабніші завдання на ближчу перспективу.

“Президент наполягає на важливості ухвалення швидких рішень для розвитку країни. Ключову роль тут має відіграти, наголошу, проукраїнська коаліція та сформований нею уряд. Іншого шляху для відповідальних політичних сил, якими є “НУ-НС” і БЮТ, окрім як формування якісної більшості, немає”, - сказав Балога.

При цьому він зауважив, що політичні партії, які входять у два блоки, повною мірою відповідають за свої дії в рамках майбутньої угоди.

"Наша Україна – Народна самооборона" неодмінно трансформується в єдину, потужну партію європейського зразка. Однак поки цей об’єднавчий процес не завершиться остаточною формалізацією, всі учасники блоку мають діяти скоординовано, відповідно до підписаних домовленостей. Зрештою, формування коаліції перевірить усіх нас на відповідність гасел конкретним справам", - заявив Балога.

Українська правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі