Економіка

У 2007 році середня зарплата на Житомирщині становитиме 1000 гривень

18 December 2006, 15:36

“У наступному році середня заробітна плата в області становитиме 1000 гривень”, – повідомила начальник головного фінансового управління Житомирської облдержадміністрації Ганна Григорівна Ємченко під час бюджетних слухань. З цієї нагоди у залі телерадіокомпанії зібралися голови райдержадміністрацій та міст області, начальники фінансових управлінь, а також молодь, яка навчається в вищих навчальних закладах на економічних факультетах.
      За словами Ганни Григорівни, на галузі, делеговані державою, органам місцевого самоврядування додатково виділено 277,7 млн. грн. З них на освіту передбачено 148,3 млн. грн., що 26% більше ніж в 2006 році; на охорону здоров’я – 76,8 млн. грн. (більше на 20,8%), на культуру – 12,8 млн. (більше на 27,8%).
      Та не всіх задовольнили наведені цифри. Зокрема, міський голова Новограда – Волинського Микола Петрович Боровець запитав, як йому бути, коли на зарплати медпрацівникам необхідно 14 млн. грн., а держава виділяє 13 млн. 216 тис. грн., працівникам культури з 2 млн. 209 тисяч потрібних виділяється всього 1 млн. 551 тис. грн. Також Новоград-Волинський міський голова звернувся з пропозицією зробити інвентаризацію пільг. За його словами надані населенню пільги державою не повністю компенсуються в місцеві бюджети.
      Такої думки і Житомирський міський голова Віра Тимофіївна Шелудченко. Місту Житомиру у цьому році потрібно майже 24 млн. грн., щоб повністю відшкодувати пільговий проїзд у громадському електротранспорті, але з держави було виділено лише 5,5 млн. грн.!!!
     Також Віра Тимофіївна не погодилася з розподілом субвенцій на модернізацію комунальної сфери та енергозбереження за пропорційністю населення.
     “Дуже важливо зробити глибокий аналіз формування бюджету нашої області і чітко окреслити напрямки бюджетної політики” - наголосила голова обласної ради Ірина Максимівна Синявська.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі