Суспільство

В Овруцькому районі створено Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

19 December 2006, 10:50

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2005 року № 861 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності" Житомирській області виділено кошти у сумі 2 млн. грн. для створення обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Рішенням сесії обласної ради від 29 листопада 2005 року № 840 створено комунальний заклад „Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Житомирської обласної ради для дітей з північних районів області (Овруцький, Луганський, Ємільчинський, Коростенський, Малинський, Народицький, Олевський, міст Коростеня та Малина).

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей створено на базі загальноосвітньої школи в с. Великий Кобилин Овруцького району.

Зазначений заклад розташовано на території Овруцького району у зв'язку з тим, що в північних районах області проживає понад 2,5 тис. дітей, які виховуються у неблагополучних сім'ях або 44,8 % від загальної кількості дітей зазначеної категорії. Із всіх дітей, які зазнали жорстокого поводження з боку дорослих понад 50,0 % також проживають в зазначених районах.

Для прискорення введення в експлуатацію центру розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.11.05 № 385 функції замовника по реконструкції приміщення, в якому буде розміщено вищезазначений дитячий заклад, надано комунальному підприємству "Облархпроект" Житомирської обласної ради.

Вжито заходів щодо облаштування обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. За кошти з державного бюджету здійснено закупівлю меблів, м'якого інвентарю, побутової техніки та автобусу марки „ПАЗ" для підвезення дітей до місця навчання.

Заклад розрахований на 50 дітей.

Відкриття центру дало можливість створити на території Овруцького району 50 нових робочих місць.

Подальше фінансування зазначеного закладу проводиться з обласного бюджету. У 2006 року на його утримання виділено кошти у сумі 241,7 тис. грн.

Крім того, у поточному році з обласного бюджету виділено додатково 250 тис. грн. на завершення реконструкції приміщення. Ще 103 тис. грн. буде виділено з обласного бюджету у 2007 році.

Перші діти були прийняті до центру 10 листопада 2006 року. Зараз у закладі перебуває 42 дитини з північних районів області: Лугинського, Малинського, Овруцького, Олевського, Ємільчинського, Народицького районів та міст Коростеня, Малина.

 

Обласна служба у справах неповнолітніх Житомирської облдержадміністрації.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі