Економіка

Житомирське обласне відділення АМКУ порекомендувало. І оштрафувало

21 December 2006, 12:30

Як повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України, Житомирське обласне відділення АМКУ рекомендувало орендному підприємству “Новоград–Волинськтеплокомуненерго” припинити дії з ознаками зловживання монопольним становищем. Це підприємство, як повідомляється прес-службою, включало до договорів з населенням неправомірні вимоги щодо надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Зокрема, занижувало температуру гарячої води на виході з мереж котельні. Крім того, у договорах не зазначалася вартість послуг. Оскільки це може призвести до ущемлення інтересів споживачів, підприємство, на вимогу Відділення, має привести договори у відповідність до вимог чинного законодавства.

Іншим своїм рішенням Відділення рекомендувало Житомирському КВЖРЕП №8 припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства. Так, підприємство надавало споживачам, які мешкають по вул. Московській, 48 м. Житомира, послуги з утримання будинку та прибудинкової території в неповному обсязі та неналежної якості. При цьому плата стягувалася як за послуги, надані в повному обсязі. На вимогу Відділення, підприємство має провести відповідні перерахунки, повідомити мешканців будинку про обсяги та періодичність надання послуг. Зокрема, щодо графіків вивезення сміття, прибирання сходових клітин, дезинсекції та дератизації тощо.

У зв’язку з цим Житомирське  обласне відділення АМКУ рекомендувало КВЖРЕПам області вжити заходів для запобігання порушень конкуренційного законодавства. Зокрема, провести мешканцям перерахунки у разі ненадання або надання в неповному обсязі послуг з утримання будинків та прибудинкових територій. Крім того, зазначає Відділення, необхідно повідомляти про обсяги та періодичність надання послуг.

Також Житомирське  обласне відділення АМКУ оштрафувало ДП “Новоград-Волинський сиркомбінат”, ВАТ “Житомирмолоко” та ДП “Радомілк” загалом на 1056 грн. за неподання інформації у встановлений законодавством термін.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі