Суспільство

ПРОКУРАТУРА –ЗА ІНДИВІДУАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО. АЛЕ У МЕЖАХ ЗАКОНУ

19 October 2006, 18:07

          

         Прокурором Житомирського району опротестовано як незаконне рішення Новогуйвинської селищної ради, яким затверджено проект землеустрою, визначено цільове використання, зміну категорії земельної ділянки, що по вул. Житомирській у смт Гуйва (Житомирський район) та передачу її у власність під індивідуальне будівництво, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області

        Як повідомив прокурор Житомирської області Андрій Гіль, на підставі рішеннями Новогуйвинської селищної ради об’єднанню забудовників житлового масиву, що по вул. Житомирській у смт Гуйва, надано дозвіл на розробку проектної документації, затверджено проект землеустрою земельної ділянки площею понад три гектари. Більше того, майбутнім забудовникам відразу видано навіть державні акти на право власності на земельні наділи. Тому вони, не гаючи часу, відразу почали впорядковувати нібито «власні» ділянки, зрізуючи дерева та розпоряджаючись, наче приватною власністю.

         Однак, такі дії є протизаконними, адже Новогуйвинська селищна рада прийняла свої рішення, не чекаючи надання позитивного висновку  державної експертизи землевпорядної документації та  виготовлення  технічної документації зі складання  державних актів  на право власності  на земельні ділянки членам об’єднання.

          Тому депутати своїм рішенням протест прокурора задовольнили, а селищного голову зобов’язали звернутися до суду про скасування  державних актів на право власності на земельні ділянки, які були передчасно видані членам об’єднання забудовників.

        А прокурором Житомирського району внесено також припис голові спілки забудовників масиву №1-а, що у смт Гуйва та Новогуйвинському селищному голові, у якому поставлена вимога забезпечити припинення  будь-яких будівельних робіт на цих  земельних ділянках.

        

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі