Події

УСБУ в Житомирській області прикрило чиновницьку „годівничку” в Чуднівській райдержадміністрації

17 August 2007, 16:40

Начальники окремих відділів та управління Чуднівської районної державної адміністрації вирішили встановлювати собі премії без відома та без належного дозволу вищого керівництва. Починаючи з 1 січня 2007 року, вони самі собі встановлювали розмір преміальних, наказом за своїм же підписом його затверджували і отримували в касі незаконне матеріальне винагородження (одна начальниця встигла отримати таким чином 3 800 гривень преміальних – непоганий “додаточок” до заробітної платні).

Як повідомила прес-група УСБУ в Житомирській області, такі дії начальників двох відділів та одного управління Чуднівської райдержадміністрації кваліфікуються законом як “…незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв’язку з виконанням таких функцій матеріальних благ”.

У результаті розгляду складених спецпідрозділом Управління СБ України в Житомирській області адмінпротоколів рішенням Корольовського районного суду на винних накладено штраф у розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів. А незаконно отримані премії мають бути повернуті державі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі