![](https://www.zhitomir.info/f/images/2006/12/23/516/2006-12-23snaradu1_w440_h290.jpg)
Неначе на пороховій бочці живуть мешканці частини сіл Лугинського району. 22 грудня на околиці с.Літки працівниками міліції на території колишнього цегляного заводу в кар’єрі по видобутку глини виявлено та вилучено 78 артилерійських (52-калібру 125 мм., 26-калібру 152 мм.) снарядів, повідомляє прес-служба УМВС
За свідченнями місцевих жителів, боєприпаси недбало покинуті на колишньому військовому полігоні ще з 1988-го року. Три місяці тому двоє місцевих жителів уже загинули, натрапивши на небезпечний військовий арсенал.
Наразі правоохоронцями вжито заходів щодо охорони місцезнаходження боєприпасів та їх знешкодження.