Місто

26 грудня працюватиме сесія Житомирської міськради

25 December 2006, 08:19

Перед Новим роком депутати Житомирської  міської ради проведуть чергову сесію міської ради. Питання, які вони розглядатимуть – важливі та цікаві.

Приводимо їх перелік без змін та скорочень.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати  восьму сесію міської ради п’ятого скликання  26 грудня  2006 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд ради внести такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2006 рік.

2. Про приватизацію приміщень комунальної власності міста Житомира.

3. Про затвердження складу Наглядової ради комунального підприємства “Агентство з управління комунальним майном.

Доповідач: Іванов Валерій Леонідович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

4. Про приватизацію  земельних ділянок, передачу їх в оренду та надання дозволу на складання проектів відведення громадянам м. Житомира.

5. Про передачу у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Житомирі під об’єктами нерухомості.

6. Про надання дозволу на складання проектів відведення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі юридичним та фізичним особам.

 Доповідач: Ревенко Оксана Михайлівна – начальник регулювання земельних відносин міської ради.

7. Про вилучення і надання на праві користування, надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

Доповідач: Пшоняк Дмитро Іванович – начальник міського управління земельних ресурсів.

8. Про погодження місця розташування нових, реконструкції з розширенням існуючих об’єктів архітектури, затвердження актів вибору та обстеження земельних ділянок і надання дозволів на розроблення проектів їх відведення для розміщення об’єктів будівництва.

Доповідач: Головатенко Валерій Володимирович – начальник управління містобудування та архітектури міської ради.

9. Про списання заборгованості бюджетних установ.

Доповідач: Кобилінський Сергій Володимирович – начальник управління охорони здоров’я міської ради.

10. Про прийняття Статуту територіальної громади міста Житомира.

Доповідач: Круківський Олександр Миколайович – голова робочої групи по розробці Статуту територіальної громади м. Житомира.

11.Про внесення змін до рішення міської ради від 31.10.06 № 98.Доповідач: Марчук Наталія Миколаївна – начальник відділу культури міської ради.

12. Про звернення  депутатів Житомирської міської ради до прокурора Житомирської області Гіля А.І., голови апеляційного суду Житомирської області Прокопчука С.М., голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Житомирської обласної ради Синявської І.М.

Доповідач: Кукса Микола Андрійович – начальник юридичного відділу міської ради.

13. Різне.

На сесію запросити голів Богунської та Корольовської районних рад, начальників управлінь та відділів міської ради, окремих керівників організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Міський голова   В.Т. Шелудченко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі