Україна

Тимошенко пригрозила Януковичу третьою ходкою

23 August 2007, 06:48

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко попереджає прем’єр-міністра Віктора Януковича, міністра палива та енергетики Юрія Бойка та голову правління НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна про кримінальну відповідальність за зраду національних інтересів України.

Про це лідер БЮТ заявила на прес-конференції у Тернополі, коментуючи заяву голови НАК "Нафтогаз України" про проведення переговорів між Україною і Росією про можливі варіанти обміну активами в нафтогазовій сфері.

"Я хочу попередити Януковича, Бойка та Бакуліна, що в нас є 111-а стаття Кримінального кодексу, де за зраду національних інтересів за дії проти інтересів України передбачено від 10 до 12 років покарання. Від мене вони амністії не дочекаються", - наголосила вона.

 

Тимошенко повідомила, що частину української газотранспортної системи хочуть обміняти на "невідомі активи нафтогазового комплексу Російської Федерації".

Крім того, лідер БЮТ зазначила, що підписані певні меморандуми про освоєння разом із "РосУкрЕнерго" шельфів Чорного і Азовського морів щодо видобутку нафти і газу.

"Я б хотіла нагадати тим чиновникам, починаючи з прем’єр-міністра України і закінчуючи міністром палива і енергетики Бойком, я хочу їх повідомити, що саме завдяки роботі нашої команди в парламенті було прийнято закон, який забороняє будь-які маніпуляції з нашою газотранспортною системою", - сказала Тимошенко.

http://www.pravda.com.ua

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі