Україна

Настя Приходько ждет девочку. Фото

1 February 2010, 10:28

 

Співачка Анастасія Приходько, яка зараз знаходиться на сьомому місяці вагітності, зізналася, що сама себе не впізнає. Якщо раніше 22-річна артистка нагадувала незграбного підлітка, віддаючи перевагу джинсам, безформним светрам і кросівкам, то зараз у неї пристрасть до суконь та підборів.

"Ще нещодавно я була дівчам, а зараз стаю жінкою, яка відповідає за ще одне життя, - говорить Настя. - Сама дивуюся, але у мене зникла грубість, дратівливість, нервозність. Я стала більш урівноваженою, розсудливою, терплячою. Та і взагалі - м'якше і жіночніше. Культивую в собі материнські інстинкти. Це прекрасні відчуття!".

Помітно змінилися її уподобання і в їжі: "Відмовилася від м'яса - просто не хочеться, хоча знаю, як під час вагітності воно корисне. Не їм макарони і помідори. Зате обжираюся оселедцем, картопелькою, ковбаскою і їм багато солодкого. Говорять, це ознака того, що буде дівчинка".

А нещодавно Настя знялася у відвертій фотосесії, оголивши живіт.

"А що - хороша пам'ять залишиться, - говорить вона. - Тим більше, це доля всіх публічних людей - народ просить. Виходить, що я замість держави пропагую материнство і закликаю до збільшення народжуваності".

Між тим, співачка вже визначилася, що народжуватиме у київському пологовому будинку N7 (в кінці березня - початку квітня), а на літо Настя планує весілля.

За матеріалами

Сегодня

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі