![](https://www.zhitomir.info/f/images/2010/02/4/53728/2010-02-048399.full.image_w440_h290.jpg)
Чималий натовп людей зібрала пригода, що трапилася у самісінькому центрі міста: на перехресті вулиць Дзержинського і Садової горіла одна з квартир приватного будинку, повідомляє ВІК.
Що стало причиною появи вогню пізніше з’ясовуватимуть відповідні служби. Із неофіційних джерел стало відомо, що квартиру винаймає жінка, у момент займання її вдома не було. За попередньою інформацією, пожежа вщент знищила кухню, яка майже повністю складалася з дерева й пластику, й одну з кімнат квартири. Окрім того, вогонь у прямому сенсі залишив мешканців будинку без даху над головою. Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав, медична допомога знадобилася літній сусідці погорілиці, якій стало зле. Жінка мешкає у сусідній квартирі, вогонь зачепив і її оселю.
Автор: Олександр Єжель
Камера: Андрій Пеньківський