Суспільство

Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Житомирську єпархію

27 December 2006, 09:45

У неділю, 24 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви побував з архіпастирським візитом у Житомирській єпархії. У селищі міського типу Новогуйвинське він звершив чин освячення храму в ім'я святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Потім, у співслужінні керуючого справами УПЦ архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана, намісника Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла і єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, Предстоятель звершив Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

 

Під час богослужіння він звернувся до присутніх зі словом повчання. Цей радісний день став початком нового періоду історії існування вашого храму, - відзначив Блаженніший Митрополит Володимир. - Нехай кожен з вас відчуває на собі заступництво святих первоверховних апостолів перед Престолом Всевишнього.

 

На добру згадку про подію Предстоятель подарував громаді ікону Собор Преподобних Києво-Печерських. Господь обов'язково віддячить вам за доброту й надану допомогу православним віруючим у будівництві храму, - сказав він, звертаючись до меценатів і представників органів місцевої влади.

 

Всі вони були нагороджені церковними орденами й грамотами.

 

Голова селищної ради Валерій Гарбуз подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за духовну опіку над віруючими Житомирщини; він також сказав кілька слів про важливе значення храму й пообіцяв надалі також допомагати священослужителям і прихожанам у справі відродження духовності. Цього ж дня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор Житомира. Тут він відслужив подячний молебень і благословив парафіян іконками святої великомучениці Варвари, випущеними до 1700-річчя подвигу угодниці Божої.

 

http://orthodox.org.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі