Місто

25 грудня 2006 року до м. Житомира прибула делегація Послів миру з республіки Корея

27 December 2006, 10:14

Протягом листопада та грудня цього року Всесвітня федерація миру проводить п’яте світове миротворче турне  «Через відродження сім’ ї до миру у світі», під час якого Посли миру з різних країн, подорожуючи по країнах світу, проголошують перед людьми послання миру. В Україні інтереси Федерації представляє Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби .
У рамках цього проекту 25 грудня 2006 року до м. Житомира прибула делегація Послів миру з Республіки Корея спільно з представниками Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби. У складі делегації до нас завітали Юн Юн Соб- директор Акціонерного товариства «Теян саноб індастрі», голова Дорадчої ради за демократичне та мирне об’єднання Кореї, голова економічного комітету ради провінції Кьонгі, радник губернатора Кьонгі, та Чой Джі Йон- директор Акціонерного товариства «Хвісан».
Від імені міської влади гостей вітали секретар міської ради А.З. Каленський та заступник міського голови В.Л.Іванов. Організатором зустрічі став міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Після дружньої бесіди для гостей була організована екскурсія по визначних місцях Житомира.
Ця зустріч сприятиме встановленню дружніх та ділових зв’язків як між нашим містом та провінцією Кьонгі, так і між республікою Корея та Україною й підвищенню авторитету України на світовому рівні, особливо у світлі візиту Президента України до республіки Корея.

 

Прес-служба Житомирської міської ради.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі