Економіка

Підприємців Житомирщини запрошують на закордонне стажування

4 September 2007, 13:35

У межах програми «Українська ініціатива» регіональна робоча група міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва продовжує конкурсні відбори спеціалістів на перепідготовку (за рахунок коштів Державного бюджету України) та стажування на провідних українських та закордонних підприємствах (за рахунок міжнародної технічної допомоги).

Про це оголошено головним управлінням економіки житомирської облдержадміністрації.

Секретаріат МЦПК разом з програмою Managers` Training Programme (MTP), повідомляють, що орієнтовно 24-28 вересня 2007 року відбудеться конкурсний відбір на дво- і тримісячне стажування менеджерів у країнах ЄС. До участі у відборі запрошуються спеціалісти, які мають вищу економічну освіту і володіють розмовною іноземною мовою.

Крім того, продовжуються конкурсні відбори спеціалістів на стажування:

За програмою Уряду ФРН у Німеччині:

- тримісячне стажування (вимога - знання німецької мови);

- одномісячне стажування (вимога - знання англійської мови);

- одномісячне стажування (надаються послуги перекладача), група перших керівників підприємств (топ-менеджерів).

За програмою Уряду Швеції «Нордпрактік» одномісячне стажування (вимога - знання англійської мови).

Претенденти на стажування у встановленому порядку подають документи секретарю робочої групи МЦПК: м. Житомир, вул. М. Бердичівська 25, кімната 207, тел. (0412) 37-14-83, 37-33-64.

Інформацію щодо стажування можна отримати на веб-сторінці Міністерства економіки України: www.me.gov.ua та веб-сторінці Програми «Українська ініціатива»: www.ukrini.org.ua, www.tacis-mtp.org.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі