Україна

Янукович: І нехай бидло зачекає

16 March 2010, 16:46

Керівник офісу президента Саркозі заявила на брифінгу, що мешканці Парижа мають терпимо ставитися до перекриття вулиць в зв'язку з пересуванням керівника республіки.

"Якщо президент буде стояти у заторах, то стояти буде вся країна", – сказала речник Єлисейського палацу.

Ви уявляєте, щоб таке могло статися в Європі?

Я – ні.

Якби чиновник у Франції таке собі дозволив, то під кінець брифінгу отримав би пару влучних попадань туфлями, а на ранок малолітражками мешканців передмість було би перекрито шлях кортежу самого Саркозі.

Якби ж щось подібне сталося в Греції, думаю, на маніфестації вийшла би половина мешканців Афін.

Або інший приклад, тепер вже реальний:

"Президент Італії потрапив в автомобільну пробку в Неаполі

Виїхавши зі своєї резиденції на урядовій машині в супроводі охорони і поліцейських автомобілів, Наполітано потрапив у великий дорожній затор. Однак він не віддав вказівку ні охоронцям порядку, ні охороні розчистити дорогу. Президент країни терпляче, разом з усіма, очікував, коли рух нормалізується.

Агентство підкреслює, що Джорджо Наполітано в цій ситуації поводився дуже скромно, розуміючи, що втручання поліції, звичайно, допомогло би його кортежеві вибратися з пробок, але це зовсім би погіршило ситуацію для інших автомобілістів".

А от в Україні перекриття вулиць заради президента не просто можливе – речник Януковича Ганна Герман при цьому бере на себе сміливість стверджувати: "Якщо президент буде стояти у заторах, то стояти буде вся країна".

За логікою пані Герман, без нього робочий день в країні не розпочинається, корови не дояться, а діти не народжуються.

І боротися з перекриттям вулиць в адміністрації президента вирішили в оригінальний спосіб – не відмовою від блокування руху, а переїздом Януковича на проживання в центральну частину міста.

Знаючи його попередній досвід з облаштування за державний кошт приватних забаганок, я вже уявляю бюджет, який засвоюватиме на цьому переїзді ДУСя та причетні субпідрядні організації.

Дехто може заперечити – мовляв, перекривати вулиці для Януковича змушує закон.

По-перше, такого закону не існує.

А, по-друге, сам Янукович як суб'єкт законодавчої ініціативи добровільно може ініціювати зміни до нормативних актів, якими прикриваються його підлеглі, утворюючи величезні затори для простих людей.

Персонально для пані Герман проілюструю, як тепер виглядає перекриття вулиць заради Януковича.

Шлях з "Межигір'я" до центру Києва блокують навіть не міліціонерами, а... важкою технікою.

Це фото зроблено нашим читачем сьогодні зранку на заїзді з Московського проспекту на вулицю Новокостянтинівську, якою Янукович їде на роботу.Минулого тижня там стояли вантажівки, сьогодні – трактори.

Якщо так піде далі, то перегороджувати дорогу можна великою рогатою худобою з зоопарку Януковича, який він розбив у "Межигір'ї", а в Києві оголосити комендантську годину, поки заклопотаний керівник держави не проїде на робоче місце.


Блог Сергея Лещенко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі