Україна

Alyosha ищет спонсора для клипа новой песни

25 March 2010, 15:10

Співачка Alyosha (справжнє ім'я Олена Кучер) співатиме на "Євробаченні" в Осло пісню про "милих людей". Її члени журі обрали сьогодні.

Про це у телефонній розмові з кореспондентом Gazeta.ua розповів заступник директора Національної телерадіокомпанії України Валід Арфуш.

"Сьогодні обрали для Alyosha пісню. Спеціального відбору не влаштовували. Alyosha подала на розгляд журі три пісні. Перемогла пісня "Sweet People". За неї проголосували майже усі члени журі", - наголосив Арфуш.

У фіналі національного відбору Alyosha співала "To be free". З нею співачка мала їхати на “Євробачення”. Але співачку звинуватили у плагіаті. Мовляв, її пісня схожа на композицію американської рок-співачки Лінди Перрі "KNOCK ME OUT".

"Насправді пісня не є плагіатом. Вона зовсім не схожа на композицію Перрі. Просто текст пісні був надрукований на одному музичному сайті у 2008. А це суперечить правилам "Євробачення". Пісня не повинна з'являтися будь-де до 1 січня 2009-го", - зауважив заступник директора НТКУ.

За словами Арфуша, тепер Alyosha шукає спонсорів, щоб зняти кліп на пісню. Півмісяця тому співачка зняла кліп на російськомовну пісню "Ти підеш". У кліпі зіграла дівчину, яку зрадив хлопець.

"Пісня "Sweet People" за своїми мотивами ближча до пісні “To be free”. Тепер доведеться знімати новий кліп. Alyosha поки що шукає спонсорів. Канал не зможе проспонсорувати зйомки кліпу. На це не закладено грошей у бюджеті”, - підкреслив Арфуш.

Нагадаємо, організатори “Євробачення” оштрафували Україну за несвоєчасно надану пісню. Проте погодились на відстрочку виплати штрафу.

"Європейський мовний союз дав нам відстрочку до травня. Штраф канал заплатить вже після “Євробачення”. Про його розмір я не знаю. Треба запитувати у президента каналу. Це відомо тільки Єгору Бенкендорфу”, - зазначив Валід Арфуш.

Газета по-украински

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі