Події

На Житомирщині 10 днів правопорядок охороняли „ягуари” (фото)

7 September 2007, 13:32

З 28 серпня на території Житомирської області для забезпечення охорони громадського порядку було залучено спецпідрозділ «Ягуар» внутрішніх військ МВС України.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Крім того, у результаті проведеного аналізу скоєних правопорушень та злочинів визначено найбільш криміногенні ділянки обласного та районних центрів, для патрулювання яких було запроваджено роботу додаткових нарядів міліції.

З метою ефективності їх роботи несення служби було організовано у двозмінному режимі роботи. Це дозволило лише в обласному центрі у денний та вечірній час додатково задіяти 16 піших та 2 автопатрульні наряди.

Згідно даних оперативного звіту чергової частини УМВС, в період з 28 серпня по 4 вересня ц.р. на території обласного центру зареєстровано 9 злочинів, серед  з яких 3 грабежі, 4 крадіжки чужого майна, 2 шахрайства, з них в громадських місцях – 4. Як правило, за аналогічні періоди часу в звичайному режимі в обласному центрі реєструється вчинення від 15 до 25 злочинів, з них в громадських місцях – від 6 до 10 протиправних діянь.

 

 

За час відпрацювання військовослужбовцями спецпідрозділу „Ягуар” розкрито 9 злочинів.    

За час відпрацювання розкрито 12 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Так, лише 1 вересня в обласному центрі під час несення служби по охороні громадського порядку на Площі Перемоги, по вул. Черняхівського та 1-го Травня були затримані житомиряни, серед яких неповнолітній учень 11 класу, у яких вилучено паперові згортки з маріхуаною.

Завдяки вжитим заходам значно зменшилась кількість вчинених грабежів у громадських місцях обласного центру. Стабільно високим залишається відсоток розкриття злочинів „по гарячих слідах”. Так, 31 серпня до Житомирського МВ звернувся житель с.Довжик Житомирського району із заявою про те, що близько 19 години в обласному центрі по Проспекту Миру його пограбували двоє невідомих, які відібрали 50 гривень. Працівниками міліції оперативно було встановлено особи зловмисників та затримано одного з них. Ним виявився 18-річний житель с.Барашівка Житомирського району. Розшук іншого співучасника триває.

Як відзначив начальник УМВС України в області генерал-майор міліції Володимир Бедриківський, за час відпрацювання лише в обласному центрі виявлено 189 фактів порушення адміністративного законодавства, з них: 131 - порушення антиалкогольного законодавства, 29 - дрібне хуліганство, 5 - непокора працівникам міліції та інші, за скоєння яких затримано 110 осіб.

Найкращих вартових правопорядку нагороджено відомчими відзнаками УМВС України в Житомирській області, а міська рада відзначила  цінними подарунками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі