Україна

Три зама Азарова вошли в рейтинг 200 самых богатых украинцев

9 April 2010, 11:29

Три віце-прем'єри Кабінету міністрів Миколи Азарова - Сергій Тігіпко, Борис Колесніков і Андрій Клюєв - увійшли до рейтингу 200 найбагатших людей України за версією видання "Фокус".

Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігипко (№18 у рейтингу), засновник групи ТАС, цього року зміг утриматися у двадцятці рейтингу найбагатших людей України, але його активи подешевшали на 44 млн доларів. Нинішній статок Тігипко, за версією "Фокусу", складає 571,9 млн доларів.

Нагадаємо, в першому турі президентських виборів Тігіпко отримав 13,5% голосів виборців і обіцяв відокремлювати владу від бізнесу. А потім прийняв пропозицію президента Януковича і став одним з семи віце-прем'єрів в уряді.

Андрій Клюєв, перший віце-прем'єр-міністр, якому належить частка у корпорації "Укрпідшипник", за рік разом з братом Сергієм збільшив свій капітал на 27 млн доларів, але не зміг обігнати Тігіпка, облаштувавшись на почесному 27 місці в рейтингу (383,8 млн доларів на двох з братом Сергієм).

Віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков (№45 у рейтингу), співвласник групи "Конті", за рік заробив майже вдвічі більше, ніж брати Клюєви і додав до свого статку в 190 млн доларів ще 65 млн доларів.

У рейтинг мільйонерів потрапили і інші політики і держслужбовці. 29 позицію зайняв новий шеф СБУ Валерій Хорошковській, який володіє телеканалом "Інтер" (U.A. Inter Media Group). Хорошковському рік підніс неприємний сюрприз у вигляді 27 млн доларів збитків. Таким чином, статок мільйонера скоротився до 357,3 млн доларів.

У двадцятку найбагатших людей із статком у 675 млн доларів увійшов столичний градоначальник Леонід Черновецький. Концерн "Правекс" приніс йому за рік 30 млн доларів і 14 місце в рейтингу.

З політиків у рейтингу найбільший прибуток у 2009 році (118 млн доларів) отримав екс-міністр закордонних справ Петро Порошенко. Контрольований ним концерн "Укрпромінвест", збільшив його капітал до 738 млн доларів. Таким чином, Порошенко обійшов на одну позицію Черновецького і розмістився на 13 місці.

ТСН.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі