Події

Житомирська міліція зупинила котячо-собачу контрабанду

28 December 2006, 18:11

23 грудня житомирські міліціонери на 163 км автодороги Київ-Чоп зупинили автомобіль під керуванням мешканця Сумської області. В авто було близько 16,5 тонн корму “Pedegree”  та “Kiticat” для собак і котів на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

Як згодом з’ясувалось, товар транспортували з м. Львова. Однак необхідні супровідні документи на вантаж були відсутні, тому водія та авто за підозрою у контрабандному перевезенні товару було доставлено на стоянку автогосподарства УМВС. Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю під час перевірки походження товару виявили підроблені ветеринарні свідоцтва та зафіксували відсутність сертифікату якості.

Як повідомляє ЦЗГ УМВС України в Житомирській області, 27 грудня з’явився громадянин, що назвався представником фірми–власника вантажу. Проте пояснити походження товару та надати відповідні документи він також не зміг, а натомість намагався дати працівникові міліції хабара в сумі 2450 гривень за вирішення питання припинення зустрічної перевірки вантажу.

 Матеріали цієї справи передані до прокуратури м. Житомира  для вирішення питання про притягнення згаданого громадянина до кримінальної відповідальності за фактом дачі хабара.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі