Події

У Житомирській області вилучають сильнодіючі препарати

2 January 2007, 12:48

За даними ЦЗГ УМВС України в Житомирській області, під час проведення загальнодержавної комплексної оперативно-профілактичної операції правоохоронці первірили заклади аптечної мережі області з метою виявлення та припинення фактів реалізації необлікованої в установленому порядку продукції, а також фальсифікованих, недоброякісних і контрафактних товарів, підроблених та незареєстрованих в Україні лікарських засобів.

У результаті перевірок аптечних закладів міліціонери виявили грубі порушення реалізації лікарських сильнодіючих препаратів. Фармацевти продають їх без відповідних рецептів наркозалежним особам, чим фактично сприяють поширенню наркоманії.

Працівниками міліції було проведено ряд контрольних закупівель у  закладах аптечної мережі, внаслідок чого з незаконної реалізації вилучено майже 1000 пігулок і ампул із сильнодіючими лікарськими засобами, серед яких „Димедрол”, „Трамадол” і „Сонат”, на загальну суму більше 5 тисяч гривень. Доведено, що відпуск названих препаратів здійснювався з порушенням вимог чинного законодавства.

А під час перевірки однієї з ветеринарних лікарень м. Бердичева вилучено лікарські засоби, що не мали сертифікату якості, на загальну суму 1,5 тисячі гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі