Суспільство

У Житомирі народилося 12 малюків в день Нового року

3 January 2007, 11:41

Перший день Нового року подарував Житомиру 12 малюків (5 дівчаток і 7 хлопчиків), з них одна двійня. Артем, Анастасія, Дарина, Володимир – імена, які найбільш були розповсюджені серед новонароджених.
Привітати малесеньких житомирян зранку 1 січня з подарунками до пологових відділень прибула міський голова Віра Шелудченко.

 “Напевно немає кращого подарунка для родини, аніж крихітне нове життя - донечка чи синочок.” – говорила міський голова. Тим паче, що колись Віра Шелудченко сама стала черговий раз мамою напередодні Нового року, 31 грудня. Розмовляючи з мамами, міський голова цікавилася їх здоров’ям. Тим, хто в вперше в пологовому відділенні, радила прийти ще раз за братиком, чи сестричкою.
В обласному пологовому відділенні міський голова вітала немовлят разом з новопризначеним губернатором Житомирської області Юрієм Павленко. Юрій Олексійович, розповів, що особисто сам був присутній при народженні своїх малюків і радить всім батькам теж бути поруч дружини при пологах.
Також він додав, що незабаром планує провести нараду по демографічній ситуації в області. “Дуже важливо, в яких умовах народжується дитина, адже саме в пологовому відділенні дитина вперше зустрічається з державою, вперше зустрічається з владою і яким буде це знайомство, залежить від нас”, – зазначив губернатор.
Прес-служба міської ради

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі