Події

На Житомирщині вилучено контрафактну продукцію на суму 4,5 тисячі гривень

3 January 2007, 13:43

2 січня працівники спеціального відділу по боротьбі з економічними злочинами в сфері інтелектуальної власності та високих технологій УДСБЕЗ УМВС України в Житомирській області в смт. Ємільчине у приміщенні місцевого будинку культури провели перевірку відділу торгівлі відеопродукції. У результаті встановлено, що продукція не відповідає вимогам чинного законодавства, оскільки на упаковках відеокасет відсутнє маркування контрольною маркою встановленого зразку. Таким чином, з незаконної реалізації працівниками міліції вилучено майже 500 відеокасет на загальну суму 4,5 тисячі гривень.

Вилучену контрафактну продукцію в подальшому буде знищено. А на приватного підприємця, що незаконно її розповсюджувала, наразі складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-9 (незаконне розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм без даних) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проведення загальнодержавної комплексної оперативно-профілактичної операції, що триває на Житомирщині, передбачає захист інтелектуальної власності шляхом недопущення розповсюдження неякісної і контрафактної продукції.

 

ЦЗГ УМВС України в Житомирській області

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі