Суспільство

Міноборони влаштувало перевірку військових частин

4 January 2007, 13:24

Сьогодні, 4 січня, начальник Генерального штабу - Головнокомандуючий Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Кириченко почав дводенну робочу поїздку з відвідуванням частин, з'єднань і установ ЗС України, які дислокуються в центральній і західній частині держави.

Як повідомили в прес-службі Міністерства оборони, Кириченко, перебуваючи сьогодні в Житомирській і Хмельницькій областях, ознайомиться із станом справ на 90-й артилерійській базі боєприпасів і 47-у арсеналі Західного оперативного командування, ходом виконання на цих об'єктах заходів щодо підвищення вибухопожежобезпеки.

Сьогодні ж в Кам'янець-Подільському начальник Генерального штабу - Головнокомандуючий Збройних Сил України відвідає Військовий інженерний інститут Подільського державного аграрно-технічного університету, де ознайомиться з навчально-матеріальною базою цього учбового закладу і системою підготовки військових фахівців, передає «ЛІГА».

5 січня, перебуваючи в Івано-Франківській області, генерал-полковник С. Кириченко ознайомиться із станом справ однієї з військових частин Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України.

«ForUm»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі