![](https://www.zhitomir.info/f/images/2007/01/5/635/2007-01-05f_Arizona_explode_w440_h290.jpg)
Працівники дозвільної системи Житомирського МВ УМВС 4 січня у ході перевірки одного з житомирських торгівельних центрів у відділі з продажу піротехнічних засобів виявили серйозні порушення.
Як повідомила помічник начальника Житомирського МВ УМВС України в Житомирській області Наталія Чугунська, реалізатори знехтували елементарними правилами безпеки: кількість піротехнічних засобів, що знаходилась на торгівельній площі, значно перевищувала дозволені норми. На небезпеку наражалися не тільки працівники цього відділу, але й відвідувачі та співробітники усього супермаркету - в разі випадкового загоряння хоча б однієї петарди міг статися потужний вибух з непередбачуваними наслідками.
У магазині правоохоронцями вилучено майже 14 тисяч піротехнічних засобів загальною вартістю близько 10 тисяч гривень. За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, міру покарання винних визначить суд.
Житомир.info