![](https://www.zhitomir.info/f/images/2007/01/5/637/2007-01-05elka_w440_h290.jpg)
4 січня працівники житомирської міліції припинили діяльність підпільного цеху з виробництва штучних ялинок та новорічних сувенірів. Приватний підприємець, 35-річний житомирянин, винайняв старе складське приміщення та облаштував своє виробництво.
Як повідомила помічник начальника Житомирського МВ УМВС України в Житомирській області Наталія Чугунська, у цьому „цеху” виявлено 4 верстати та зразки виготовленої продукції, які й було конфісковано. Загальна вартість вилученого товару склала понад 12 тисяч гривень.
За адміністративне правопорушення на підприємця очікує покарання у вигляді штрафу в сумі від 340 до 680 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва та сировини.