Події

На Житомирщині викрито трьох вимагачів

6 January 2007, 20:47

Співробітниками УБОЗ в Житомирській області в ході оперативного супроводження кримінальної справи, порушеної за ч.2 ст. 189 КК України виявлено вчинення вимагання групою, в яку входили троє мешканців Житомира та Житомирської області, раніше судимих за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, скоєння крадіжок та хуліганство, - повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України

Встановлено, що в березні 2005 в одному з населених пунктів Черняхівського району вказані зловмисники із застосуванням насильства та погрозою застосування насильства над близькими родичами, заподіяння ним тяжких тілесних ушкоджень та знищення майна, вимагали у місцевого жителя А. 1,5 тис. доларів США. Крім того, умисно заподіяли тяжке тілесне ушкодження місцевому жителю С.

2 січня 2007 р. відносно членів злочинної групи додатково за вищевказаними фактами порушені кримінальні справи за ст. 189 ч.2 та 121 ч.2 КК України (вимагання та нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Всі учасники злочинної групи заарештовані та утримуються в СІЗО.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі