Україна

За рівнем корумпованості Росія перевершила Україну

27 September 2007, 06:23
Міжнародна організація Transparency International опублікувала свій щорічний рейтинг "Індекс сприйняття корупції" (Corruption Perceptions Index), до якого увійшли 180 країн світу. Україна посіла 118 місце (2,7 бала). Росія в рейтингу  розділила 143 місце з Індонезією, Гамбією і Того. Вона обігнала Анголу, Гвінею-Бісау та Нігерію, поступившись Сирії.

Перші три рядки рейтингу зайняли Данія, Фінляндія і Нова Зеландія, а три останні – Ірак, М’янма і Сомалі.

Рейтинг складається за даними опитування бізнесменів і незалежних експертів. Оцінка корумпованості тієї чи іншої країни виставляється за шкалою від 0 до 10, де нуль є показником абсолютної корумпованості, а 10 – її відсутності.

Росія набрала 2,3 балу. Вище за всіх серед республік колишнього СРСР вдалося піднятись у рейтингу Естонії, що посіла 28 місце з 6,5 балами. Гірше, ніж у Росії, справи йдуть у Казахстані, Білорусії, Таджикистані, Азербайджані та Киргизстані – всі вони набрали по 2,1 балу.

Минулого року РФ займала 121 місце в рейтингу. Тоді вона розділила його з Руандою, Беніном, Гамбією, Гайаною, Гондурасом, Непалом, Філіппінами та Свазілендом, повідомляє Lenta.ru.

http://rep-ua.com
      

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі