Події

На Житомирщині викрито „підпільні” магазини, у яких реалізовувався самогон

8 January 2007, 15:14

Під час проведення загальнодержавної комплексної оперативно-профілактичної операції правоохоронці пильно стежать за тим, щоб на святкових столах у громадян були страви лише з якісних товарів. Наряду з викриттям підпільних цехів по виготовленню харчових продуктів сумнівної якості, працівники міліції Житомирщини борються з їх реалізацією в торгівельній мережі.

Так, як повідомляє  ЦЗГ УМВС України  в Житомирській області, напередодні Різдвяних свят дільничні інспектори Новоград-Волинського міськрайвідділу міліції у трьох населених пунктах району припинили діяльність „підпільних” магазинів, що розміщувались безпосередньо в будинках місцевих жителів, з прилавків яких реалізовувались продукти харчування, тютюнові та горілчані вироби без відповідних документів. Згідно з постановою суду правоохоронцями проведено огляд будинків-магазинів, в результаті чого з незаконного продажу вилучено близько 200 пачок сигарет, 100 пляшок вина та понад 40 літрів... самогону.

Наразі за даними фактами проводиться перевірка. А невдалим приватним підприємцям доведеться відповідати за порушення чинного законодавства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі