Події

Самоспалення як останній аргумент

9 January 2007, 13:34

3 січня 2007 року о 21.00 годині в селі Вірля Баранівського району виникла пожежа в житловому будинку. Загоряння сталося внаслідок акту самоспалення 32-річного господаря, - повідомляє прес-служба ГУ МНС України в Житомирській області

 Ніде не працюючий чоловік часто зловживав спиртними напоями, під час сварок з дружиною неодноразово погрожував накласти на себе руки. І ось, добряче відсвяткувавши протягом трьох днів Новий рік, чоловік здійснив свої задуми. Як результат, господиня будинку, крім горя від смерті чоловіка, отримала збитки на суму 3,5 тис. гривень у вигляді пошкодженого вогнем перекриття будинку та моторолера.

Протягом минулого тижня на пульт зв’язку чергового оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Житомирській області надійшло 82 повідомлення про надзвичайні події або загрозу їх виникнення. Серед них 30 пожеж, 27 ДТП, 7 повідомлень про невиробничий травматизм. Працівниками оперативно-рятувальної служби здійснено 10 виїздів для надання різного роду допомоги громадянам. Загалом за тиждень в результаті дії невиробничих факторів по області загинуло 30  осіб та 31  травмовано.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі